Już jest! Kolejne świadectwo, tym razem zawitaliśmy do Krakowa, gdzie o swoim doświadczeniu wspólnoty opowiedziałam nam Ania. Droga kilkudziesięciu kilometrów z pewnością nie poszła na marne. Pomimo kiepskiej pogody zabawa byłą przednia, a efekty pracy widoczne.

 

Wiem Komu Zawierzyłam - Ania - Wierzę w Chrystusa, który mi ufa i zaprasza.


Wiem Komu Zawierzyłem - Ks. Marek.

Wierzę w Chrystusa, który umarł za mnie

Wiem Komu Zawierzyłem - Łukasz.

Wierzę w Chrystusa, który stał się jednym z Nas.

 

A Ty Komu zawierzyłeś? Czy Ty znasz Boga, który kocha CIEBIE miłością nieskończoną, który walczy właśnie o CIEBIE? Czy Ty umiesz mówić TAK, gdy wszyscy mówią NIE? 
Zobacz Komu zawierzyła Aga. I niech CIEBIE również rozpali ogień Bożej Miłości!

Świadectwo wiary w Słowo Boże,

          - mówi dla Nas Patryk.


Wiem Komu Zawierzyłem - Paweł. Wierzę w Boga, który jest.


Diakonia Komunikowania Społecznego diecezji kieleckiej tworzy serie świadectw na rok wiary - "Wiem komu zawierzyłem". To jest fajna szansa, żeby złożyć świadectwo swojej wiary. Jesteśmy otwarci na pomysły i dostosowujemy się do potrzeb osoby mówiącej, tak aby najlepiej pokazać to czego doświadczyła i doświadcza w swoim życiu. Chłopcy, dziewczyny, małżeństwa, księża, bracia, ojcowie, siostry zakonne.. To miałoby być świadectwo Twojej wiary z nawiązaniem do danego tematu. Jeśli odczuwasz potrzebę nie odwracaj się.. Dookoła są osoby które potrzebują usłyszeć od Nas o Bogu. Odwagi ! Zróbmy coś razem w Roku Wiary ! :) Został nam dosłownie 1 temat ;)

Proszę chętne osoby o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Temat do wyboru:
"Wierzę w Kościół, którego Matką jest Maryja"